Nechcem počuť tvoj plač

 
 
 

Bezplatná linka

0800 140 006

 
 

Napíšte nám

info@hravaskolka.sk

 
 
 
Knihy > Beletria > Nechcem počuť tvoj plač
 

Beletria

Nechcem počuť tvoj plač
zväčšiť obrázok
Ušetríte: 58 %

Nechcem počuť tvoj plač

0 (0 hlasov)
Spoločensko — psychologický román inšpirovaný skutočnými udalosťami. Autorka v ňom poukazuje na psychické prežívanie a zložité zmeny v správaní žien trpiacich popôrodnou depresiou.
Kód:9788081800702
Doručenie:
Dodacia lehota: posielame ihneď
Doprava: Akcia - doprava ZADARMO!
Ušetríte: 58 %
Posledné 988 kusy. Čoskoro sa vypredá! Posledný kus. Čoskoro sa vypredá!
Bežná cena: 11,90 € Vaša cena: 5,00 €

O knihe

Priviesť dieťa na svet je pre každú matku nezabudnuteľný zážitok. Keď sa nadýchnete jeho vône, pretrváva vo Vás navždy. Lenže byť matkou nie je vždy jednoduché.

Soňa Bauerová sa po mnohých útrapách nevie dočkať chvíle, kedy bude dlho očakávaného syna držať v náručí. Po návrate z pôrodnice však lásku k novorodencovi vystrieda chlad, nezáujem a strach. Čerstvá mamička svoju úlohu nezvláda a za dramatických okolností skončí na psychiatrii. Desivá diagnóza, ktorá sa nad ňou vznáša ako prízrak, prudko zasiahne do jej rodiny. 

Dokonalá ilúzia o harmonickom manželstve spľasne vo chvíli, keď Miro Bauer vymení pokojný život za život na hrane. Kým si on šliape po šťastí, jeho švagriná Soňa si pomaly hľadá cestu k synovi, no vo vlastnom dome sa cíti ako väzeň. Napätú situáciu  ešte viac rozvíri príchod opatrovateľky, ktorá má svoje vlastné plány. Autorka v knihe analyzuje komplikovaný priebeh psychického ochorenia od stanovenia diagnózy po vyzdravenie.

Autor: Simona Rošková

 

O autorke

Simona Rošková sa narodila v znamení raka. S manželom a deťmi žije v Košiciach. Z vášnivej knihomoľky sa stala uznávaná blogerka a recenzentka, ktorá svoju lásku ku knihám pretavila do svojho debutového románu Nechcem počuť tvoj plač. 

Vôňa tlačiarenskej farby ju opantala už v detstve a ostala jej verná dodnes. Miluje daždivé dni, lebo vtedy dokáže s knihou v ruke presedieť celý deň. Preferuje psychologické romány, trilery, severské krimi, no nepohrdne ani históriou či životopisnými románmi.

Miluje svoju rodinu, šampanské, sivú farbu, pohodu, slnko, more, vôňu kávy a literatúru. Nemá rada diéty, špagety, oranžovú farbu, zlé predtuchy a závisť. Vo voľnom čase má nos strčený v knihe, no rada si pozrie aj dobrý film. Obľubuje posedenia s priateľmi, relaxuje v záhrade či užíva si spoločnosť svojich detí.

 

Ohodnotiť tento produkt:

...

Pridať reakciu na komentár:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia