Peral - Tajomná krajina

 
 
 

Bezplatná linka

0800 140 006

 
 

Napíšte nám

info@hravaskolka.sk

 
 
 
Knihy > Beletria > Peral - Tajomná krajina
 

Beletria

Peral - Tajomná krajina
 
Peral - Tajomná krajina
 

Peral - Tajomná krajina

0 (0 hlasov)
Keď sa vyberiete do lesa, všimnite si, či pri stromoch nezbadáte orechové škrupinky naplnené mliekom. To je znamenie, že tam žijú rešetliaci!
Kód:9788081800719
Doprava: Akcia - doprava ZADARMO!
Posledné 988 kusy. Čoskoro sa vypredá! Posledný kus. Čoskoro sa vypredá!
Vaša cena: 10,90 €

Rešetliaci sú obyvatelia čarovného lesa zrodení priamo z jeho srdca, z plodov javora, nažívajú v pokoji a mieri kráľovstva Peral. Spravodlivo tu vládne kráľ Badyľ s kráľovnou Verbenou a princeznou Soldanelou. Na každoročnom slávnostnom zhromaždení rešetliakov však ožije dávne proroctvo…
 

“Veľké nešťastie stihne našu krajinu! Vymaniť sa z pazúrov zákerného zla a zabrániť zániku ríše Peral bude ťažké, ale nie nemožné. Temnota sa priblížila.”

Mocný čarodej Koprinus uniesol princeznú Soldanelu a vzácnu kryštálovú Peralku, srdce Peralu a prameň života rešetliakov. Kto sa odhodlá zachrániť princeznú i celú ríšu?

Prežite s odvážnymi rešetliakmi Kalusom a Kuklíkom nezabudnuteľnú cestu plnú prekážok a nástrah v podobe vodných víl Leknice, Blatnice a Vodnice či zákerných sluhov čarodejníka Koprinusa. Tajomná krajina Peral je v ohrození a vy ju môžete zachrániť spolu s našimi hrdinami!

Autor: Daniela Václavová

Rozsah: 88 strán
 

O autorke

Rodáčka z najmladšieho mesta na Považí – z Nemšovej, žije v Novom Meste nad Váhom. V príbehu čerpá zo spomienok na detské časy prežité v lone prírody.

Aj keď sa jedná o vymyslený príbeh plný fantázie, reálne existujú miesta, ktoré opisuje v knihe. Podobnosť rozprávkových postáv s reálnymi osobami nemusí byť náhodná. V živote sa riadi heslom: Každodenná realita nás dospelákov sa dá  zvládnuť len s veľkou dávkou fantázie. Kde ju vziať? Spýtajte sa detí. Ony to vedia...

 

Ohodnotiť tento produkt:

...

Pridať reakciu na komentár:

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia