Detská domácnosť

 
 
 

Bezplatná linka

0800 140 006

 
 

Napíšte nám

info@hravaskolka.sk

 
 
 
Úvod > Eshop > Detská domácnosť
 
Filter parametrov
Cenová hladina
Vek
Pohlavie
Materiál
Zručnosť
 
 

Detská domácnosť

Zoradiť produkty podľa: Zostupné poradie
Zobraziť na stránku:

 
S touto sadou sa pranie stane zábavou!
23,99 €
Vysávač - hracia súprava
Novinky
Posledné 3 kusy

Vysávač - hracia súprava

Och! Aký neporiadok je na podlahe. Vysypali sa tu cereálie, pukance i gombíky. Vezmi vysávač a všetky ich uprac.
27,59 €
Mixér
Novinky

Mixér

Upeč chutnú nadýchanú bábovku či iné koláče s krásnou drevenou sadou! Obsahuje mixér s otáčajúcou sa metličkou, dva kúsky masla, vajičko, múku, bezpečný drevený nožíček, formu a upečený bochník.
27,59 €
Vitajte v luxusnom salóne krásy! Čo to bude dnes? Nový účes či manikúra?
53,99 €
Máte radi na raňajky hrianky s maslom? Váš drobec vám ich môže pripravovať každý deň!
15,59 €
Pranie nikdy nebolo zábavnejšie!
53,99 €
Viacúčelové tkacie krosná
Novinky
Posledné 3 kusy

Viacúčelové tkacie krosná

Objavte čaro tradičného remesla - drevené krosná.
41,99 €
Prajete si jahodový alebo citrónový čaj? A sušienku? Cukor alebo mlieko?  Zorganizujte perfektný čajový večierok s nádhernou drevenou sadou na servírovanie čaju. Obsahuje kanvicu s vekom, dve šálky, dve lyžičky, cukorničku, džbánik na mlieko, šesť druhov čaju a dve sušienky.
35,99 €
20,39 €
Priprav si lahodné smoothie! Použi drevený nožík na nakrájanie dreveného ovocia a zeleniny, vyber si iné zdravé potraviny a pridaj ich do mixéra. Táto kuchynská hračkárska súprava je aj skvelý spôsob, ako sa môžu deti zoznámiť s farbami, počtami, výživou a zároveň rozvíjať jemnú motoriku.
35,99 €
Detský automat na nápoje
Novinky
Posledné 2 kusy

Detský automat na nápoje

Aký džús si prosíte? Objednajte si jednu zo štyroch príchutí a nechajte vášho drobca nech vám ho pripraví. Deti od troch rokov si zamilujú hru na reštauráciu, pult na obed, alebo len servírovanie nápojov na objednávku.
41,99 €
Čistá domácnosť bude odteraz samozrejmosťou! Zoznámte deti s domácimi prácami s touto realistickou súpravou!
20,39 €
Vedeli ste, že už deti od 3 rokov zvládnu nenáročné domáce práce? Vybavte svojich malých pomocníkov správnymi pomôckami - metlička, mop, prachovka, lopatka na prach majú tie správne rozmery pre detské rúčky.
41,99 €
Dáte si s nami čaj alebo kávu? Tento fantastický servis premení každú hru na výnimočnú príležitosť. Čajová kanvica s vrchnákom a dvoma šálkami majú pevnými uškami na uchopenie s nitovanými spojmi, ktoré sa neoslabia ani neopotrebujú.
27,59 €
Špičkové vybavenie pre malého šéfkuchára z nehrdzavejúcej ocele. Sada obsahuje cedník, tri panvice, jednu pokrievku (zapadá na všetky časti) a dve drevené varešky.
29,99 €
5 9
Jahodová, vanilková, čokoládová a pistáciová...Ktorú máte najradšej? Vyberte si a servírujte v sladučkých kornútkoch. Na masívnom drevenom zmrzlinovom pulte je dostatok miesta pre osem drevených kopčekov zmrzliny s rôznymi príchuťami, šesť druhov polevy, dva kornútky, naberačku na zmrzlinu a drevenú lyžičku
55,80 €
Čo Vám dnes Vaši malí pomocníci upečú? Čokoľvek si budete priať! S touto 20-dielnou súpravou sa predstavivosti medze nekladú. Sada zahŕňa chňapky, odmerky, misku na miešanie, formičky i valček.
33,50 €
Všetko, čo potrebujete na vybavenie kuchyne pre seriózneho šéfkuchára nájdete v tomto sete dreveného kuchynského riadu. Obsahuje hrniec, panvicu s pokrievkami, lyžicu a chňapku.
30,10 €
Vybavte svojho malého šéfkuchára správnymi pomôckami! Nadšení budú touto praktickou 22-dielnou sadou. Hrniec s pokrievkou, panvica, plech na pečenie, špachtlička, servírovacia lyžica, taniere, šálky, vidličky, nože a časovač - to všetko vyrobené z odolného plastu a vhodné do umývačky.
33,50 €
Sada riadov - Umy a usuš
22,30 €
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia