Didaktické pomôcky

 
 
 

Bezplatná linka

0800 140 006

 
 

Napíšte nám

info@hravaskolka.sk

 
 
 
 
Naše bestsellery:
 
 
Vlastný text

Vzdelávacie oblasti

 

Vzdelávacie oblasti v Štátnom vzdelávacom programe pre materské školy svojím obsahom pokrývajú celý rozsah vzdelávania v materskej škole. Akékoľvek doplnenia sú dobrovoľnou voľbou materskej školy. Zároveň však platí, že pri plnení cieľov, štandardov v jednej oblasti súčasne plníme aj ďalšie z iných oblastí. A to je zámerom našej metodickej pomôcky – sprehľadniť niektoré možnosti, ktoré sa konkrétnou didaktickou pomôckou dajú plniť ľahko a širokospektrálne.

 

V ŠVP je 7 vzdelávacích oblastí:

 

Jazyk a komunikácia

Matematika a práca s informáciami

Človek a príroda

Človek a spoločnosť

Človek a svet práce

Umenie a kultúra

Zdravie a pohyb 

 

 
 


Didaktické pomôcky

Zoradiť produkty podľa: Zostupné poradie
Zobraziť na stránku:

 
Čísla a počítanie, umiestnenie v priestore, protiklady a aktivity na rozpoznávanie! Obľúbené produkty zo Série Cognito nájdete teraz vo výhodnom balíčku!
60,84 € 51,71 € Ušetríte: 15 %
Získajte obľúbené produkty zo série GeoSafari za zvýhodnenú cenu! Balíček GeoSafari obsahuje Prehliadač chrobákov, Detský ďalekohľad a Mikroskop GeoSafari.
48,30 € 40,99 € Ušetríte: 15 %
Krásne magnetky s motívom rozprávkových princezien potešia každú malú princeznú!
10,49 €
Obľúbená maľovanka Hurá voda! - Ríša zvierat, teraz v ešte väčšom formáte, s viacerými stranami a špeciálnym spôsobom vyhľadávania. Použi čarovné sklíčko a odhaľuj, čo sa skrylo do obrázka!
10,39 €
Obľúbená maľovanka Hurá voda! - V meste teraz v ešte väčšom formáte, s viacerými stranami a špeciálnym spôsobom vyhľadávania. Použi čarovné sklíčko a odhaľuj, čo sa skrylo do obrázka!
10,39 €
Potrebujete nájsť vhodný spôsob, ako deti správne motivovať k lepšiemu správaniu či k zaznamenať "čierne bodíky" za neupratané hračky? Skúste to s tabuľkou s povinnosťami a pochvalami.
16,49 €
Pridaj svojej princeznej diadém, náušnice a ešte krásny úsmev. S podložkou s nálepkami na opätovné použitie - Žiarivé princezné vytvoríte krásne portréty za pár chvíľ.
6,59 €
24,99 €
Zaves ďalší diel, ale daj pozor, aby ti nič nespadlo! Úspešná hra založená na vyvažovaní prinesie mnoho zábavy deťom, ale aj dospelým.
16,49 €
Vyber tvári farbu očí, úsmev, okuliare, náušnice a ďalšie doplnky. Buď kretívny a vytvor vlastnú podobu a vizáž s Podložkou s nálepkami - Ukáž tvár.
6,59 €
16,99 €
10,99 €
18,99 €
Cognito - Tvary
Posledný kus

Cognito - Tvary

16,99 €
18,99 €
Puzzle - Jablko
Posledný kus

Puzzle - Jablko

18,99 €
16,99 €

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia