Do 1 roka

 
 
 

Bezplatná linka

0800 140 006

 
 

Napíšte nám

info@hravaskolka.sk

 
 
 
 

Do 1 roka

Zoradiť produkty podľa: Vzostupné poradie
Zobraziť na stránku:
 
Naložte zvieratká do vlaku a vyrazte na cesty! Kamkoľvek pôjde vaše dieťa, tento farebný vláčik pôjde s ním! Spodok zvieratiek je vyrezaný do oblúka, a preto sa pri ťahaní budú jemne pohojdávať ako pri cestovaní skutočným vlakom.
31,95 €
Haló, haló. Kto je tam? Zábavný smartfón na hranie má 9 tlačidiel so zabudovanými zvukmi a melódiami a ďalšie si môžete nahrať a následne vypočuť. Vhodný je na rozvoj zrakových a motorických schopností, ale aj sluchu a reči detí od 6 mesiacov.
14,95 €
Mäkké bloky
Novinky

Mäkké bloky

Skladajte veže, mosty a hrady s mäkkými kockami. Vyrobené sú z jemnej gumy, takže sú bezpečné pre deti od 18 mesiacov. Na povrchu kociek sú zobrazené rôzne čísla, tvary a zvieratká. Sú ideálne a rozvoj zrakových a motorických schopností a schopnosti rozlišovať farby a tvary.
11,95 €
Hrkajúca lopta
Novinky

Hrkajúca lopta

Rozvíjajte motoriku a koordináciu Vášho dieťaťa s touto farebnou hrkajúcou loptičkou. Hádzanie či kotúľanie podporuje aj sluchové, zrakové, dotykové vnímanie a rozvoj rovnováhy. Lopta je vhodná pre deti od 6 mesiacov.
6,95 €
Interaktívna loptička na hranie
Novinky
Posledné 3 kusy

Interaktívna loptička na hranie

Hryzadlo, hrkálka, pískacia hračka v jednom - to je mäkučká interaktívna loptička na hranie! Vyrobená je z hebkého plyšu a rozvíja zrakové, hmatové, motorické schopnosti detí vo veku od 6 mesiacov. Nemá žiadne ostré hrany, je bezpečná a absolútne úžasná.
15,99 €
Rozvíjajte sluchové vnímanie, jemnú motoriku a komunikačné zručnosti s malými Tam Tam bubnami. Napodobňujte zvieracie zvuky, zaspievajte si pesničku alebo trénujte rytmus. Vhodné sú pre deti od 6 mesiacov.
22,95 €
Zaveste vášmu bábätku nad postieľku takúto krásnu špirálu s visiacimi zvieratkami a nechajte ich objavovať zvuky, ktoré vydáva každé z nich. Hračka je ideálna na rozvoj zrakových, sluchových a motorických schopností. Vhodná je pre deti už od narodenia.
22,99 €

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia