Inšpirácia pre učiteľov

 
 
 

Bezplatná linka

0800 140 006

 
 

Napíšte nám

info@hravaskolka.sk

 
 
 
Úvod > Inšpirácia pre učiteľov
 

Jarné inšpirácie: 5 nápadov na zábavné vonkajšie aktivity

Máme tu jar a s ňou aj možnosť tráviť s deťmi viac času vonku. Jarné obdobie je ideálne na rôzne vonkajšie výtvarné a pohybové aktivity, ktorými dokážete deti v materskej škôlke aktívne zabaviť. Prinášame vám 5 zaujímavých nápadov, ako zužitkovať množstvo energie, ktorú v sebe deti ukrývajú.

Celý článok...
 

5 netradičných umeleckých aktivít pre väčších škôlkarov

Hľadáte nové nápady na zlepšovanie výtvarných zručností detí? Spísali sme pre vás až 5 kreatívnych inšpirácií, pri ktorých sa spolu s deťmi výborne zabavíte.

Celý článok...
 

10 nápadov na skvelé pohybové hry, vďaka ktorým sa deti rozhýbu raz-dva

Pohybové hry pre deti v materskej škôlke sú skvelým spôsobom, ako efektívne zužitkovať ich prekypujúcu energiu a urobiť niečo pre ich zdravý rast a výnin. Aj preto sme si pre vás pripravili výber športových a hudobno-pohybových hier, pri ktorých sa deti nielen dobre zabavia, ale mnohé sa aj naučia.

hrajuce sa deti

Celý článok...
 

Letné činnosti v materskej škole

PhDr. Jarmila Sobotová

Začína leto, výchovno vzdelávací proces v materskej škole a jeho organizácia sa prispôsobuje počasiu.

Kým v mesiaci jún je materská škola v plnej prevádzke, v mesiacoch júl a august sa korigovaná prevádzka materskej školy riadi podľa legislatívy, pokynov zriaďovateľa a osobitnými podmienkami každej materskej školy.V júni, ako na konci každého školského roka, dobiehame plnenie úloh, máme aktivity spojené s Dňom detí, pripravujeme výlety, rozlúčku s deťmi, ktoré idú od septembra do „veľkej školy“.

 

Celý článok...
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia