Milla minis

 
 
 

Bezplatná linka

0800 140 006

 
 

Napíšte nám

info@hravaskolka.sk

 
 
 
Úvod > Eshop > Milla minis
 
Filter parametrov
Cenová hladina
Materiál
Vek
Pohlavie
Zručnosť
 
 

Milla minis

Zoradiť produkty podľa: Zostupné poradie
Zobraziť na stránku:
 
Rozmer: 19,5 x 16,5 x 9,,5 cm
3,19 €
Logická hra pre 2 hráčov. Obdoba klasických piškvôriek, ale ponúka oveľa viac kombinácií, je náročnejšia na premýšľanie a voľbu správnej stratégie. Výsledkom je zásadne väčšia zábava a adrenalín.
109,89 €
Logická hra pre 2 hráčov. Obdoba klasických piškvoriek ale ponúka oveľa viac kombinácií, je náročnejšia na premýšľanie a voľbu správnej stratégie. Obsahuje 48 hracích žetónov a hernú plochu.
25,29 €
3iQ
Akcia

3iQ

Ukáž, že tvoja logika je najlepšia široko ďaleko!
22,99 € 10,99 € Ušetríte: 52 %
Bzzz
Posledné 3 kusy

Bzzz

Staňte sa včielkami a nazbierajte čo najviac chutného nektáru rozmiestneného po celej lúke. Dokážete prekľučkovať nad lúkou a nezapliesť sa do nastražených pavučín?
18,59 €
Skvelý a zábavný doplnok k ostatným našim produktom. Hranie sa so smajlíkmi na kolieskach je veľmi zábavné. Smajlíci môžu jazdiť po cestách alebo byť súčasťou našich stavebníc. Deti si tiež prehĺbia svoje schopnosti v poznávaní farieb a tvarov a ďalej zlepšia svoju jemnú motoriku.
31,79 €
Skvelý a zábavný doplnok k ostatným našim produktom. Hranie so zvieratkami na kolieskach je veľmi zábavné.
30,69 €
FARMA výborne doplní veľkú stavebnicu Mesto alebo Dedina ale môže byť rovnako plne samostatnou stavebnicou. Z detí budú behom okamihu farmári alebo vodiči traktora. Deti sa naučia poznávať rôzne poľnohospodárske stroje a ich funkcie, prevážať balíky slamy alebo poznávať rôzne zvieratká.
27,69 €
Vlaková stanica
Posledné 3 kusy

Vlaková stanica

VLAKOVÁ STANICA doplní veľkú stavebnicu Mesto a Dedina, ale môže byť tiež plne samostatnou stavebnicou. Z detí budú behom okamihu rušňovodiči, či výpravcovia vlaku.
27,61 €
Vyrazte na výlet do pravého mesta bez nutnosti cestovať. Edukačná stavebnica MESTO umožňuje deťom sa zoznámiť ako sa žije vo veľkom meste.
170,39 €
Vyrazte na výlet do pravého mesta bez nutnosti cestovať. Edukačná stavebnica MESTO umožňuje deťom sa zoznámiť ako sa žije vo veľkom meste.
236,39 €
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia