Nová kamenná predajňa

 
 
 

Bezplatná linka

0800 140 006

 
 

Napíšte nám

info@hravaskolka.sk

 
 
 
Úvod > Nová kamenná predajňa
 

Od 14.3 bude predajňa zatvorená.

Vážení zákazníci. Z dôvodu prevencie voči šíreniu koronavírusu bude naša kamenná predajňa na Alžbetinej 49 v Košiciach od soboty, 14.3. 2020 zatvorená. Predbežne plánujeme znova otvoriť 23.3. - pochopiteľne, v závislosti na ďalšom vývoji situácie.

Náš e-shop však funguje v štandardnom režime a všetky vaše objednávky priebežne vybavujeme.

 

Navštívte nás v prvej kamennej predajni!

Čo tam nájdete? 

Stovky krásnych hračiek, ktoré ste doteraz poznali iba z nášho eshopu. Mnohé z nich si môžete vyskúšať a zahrať sa s nimi, aby ste sa presvedčili o ich kvalite.

 

Predajňa sa nachádza na Alžbetinej 49 (oproti bábkovému divadlu) v Košiciach. Je to útulný obchodík, ktorý ale skrýva veľké divy! 

Otvorené máme od pondelka do piatku od 9:00 do 18:00 a v sobotu od 10:0 do 14:00. 

 

 

Nejde len o ďalšie "obyčajné" hračkárstvo. V Hravej škôlke dbáme na to, aby hračky, ktoré ponúkame, mali okrem toho zábavného aj edukačný rozmer. Teda aby rozvíjali potenciál detí a ich zručnosti v rôznych oblastiach – všeobecné vedomosti, jemnú motoriku a grafomotoriku, matematické poznatky a logiku, komunikačné schopnosti, rovnako aj fantáziu a kreativitu.

            Okrem hračiek nájdete v našej predajni aj knihy a pracovné zošity z dielne vydavateľstva TAKTIK, ktoré sa stali bestsellerom a používajú ich deti a učitelia nielen v materských školách, ale objednávajú ich aj rodičia pre svoje deti.

 

 

Tešíme sa na Vašu návštevu!

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia