NOViNKY

 
 
 

Bezplatná linka

0800 140 006

 
 

Napíšte nám

info@hravaskolka.sk

 
 
 
Úvod > Eshop > NOViNKY
 
Filter parametrov
Cenová hladina
Materiál
Vek
Pohlavie
Zručnosť
 
 

NOViNKY

Zoradiť produkty podľa: Zostupné poradie
Zobraziť na stránku:

 
Levy, slony, hrochy, nosorožce, žirafy aj krokodíly stretnete na africkom safari.
20,39 €
ColorBlast - Zvieratá
Posledné 3 kusy

ColorBlast - Zvieratá

7,90 €
Hryzadlo, hrkálka, pískacia hračka v jednom - to je mäkučká interaktívna loptička na hranie! Vyrobená je z hebkého plyšu a rozvíja zrakové, hmatové, motorické schopnosti detí vo veku od 6 mesiacov. Nemá žiadne ostré hrany, je bezpečná a absolútne úžasná.
15,99 €
Mäkučká a jemná vibrujúca panda bude skvelým spoločníkom pri uspávaní vášho bábätka. Dá sa zavesiť nad postieľku alebo kočiar, slúži ako hryzadlo alebo vankúšik. Keď ňou potiahnete, začne vibrovať, čo na bábätká pôsobí upokojujúco.
14,99 €
Ležať celý deň v kočiari alebo postieľke je občas nuda. Zaveste tam vášmu bábätku takúto krásnu špirálu s visiacimi zvieratkami a nechajte ich objavovať zvuky, ktoré vydáva každé z nich. Hračka je ideálna na rozvoj zrakových, sluchových a motorických schopností. Vhodná je pre deti už od narodenia.
22,99 €
Nechajte vaše dieťa objavovať pomocou dotyku. Interaktívna knižka obsahuje motívy, ktoré rozvíjajú hmat a zrak vášho dieťaťa. Je vyrobená z mäkučkého plyšu, bez ostrých hrán, takže je vhodná pre detičky už od narodenia.
14,66 €
Učíte sa chodiť? Valček pre bábätká je ideálnou pomôckou pre deti od 10 mesiacov. Uľahčuje vstávanie, podporuje lozenie, motorické zručnosti a vďaka zvončekom vo vnútri aj sluchové vnímanie.
15,99 €
Rozvíjajte sluchové vnímanie, jemnú motoriku a komunikačné zručnosti s malými Tam Tam bubnami. Napodobňujte zvieracie zvuky, zaspievajte si pesničku alebo trénujte rytmus. Vhodné sú pre deti od 6 mesiacov.
22,95 €
Hádžte, otáčajte, krúťte, hrkajte. Rúčky bábätiek budú neustále zamestnané vďaka tejto interaktívnej lopte. Je ideálna na rozvoj koordinácie oko - ruka, zrakového a sluchového vnímania detí od 6 mesiacov.
14,99 €
Žabkine ústa
Novinky

Žabkine ústa

Položte loptičku žabke do úst a sledujte ako sa kotúľa až dole. Je to jednoduchá, ale obľúbená hra, ktorá rozvíja motoriku, koordináciu oko - ruka, zrakové a sluchové vnímanie.
26,95 €
Mäkké bloky
Novinky

Mäkké bloky

Skladajte veže, mosty a hrady s mäkkými kockami. Vyrobené sú z jemnej gumy, takže sú bezpečné pre deti od 18 mesiacov. Na povrchu kociek sú zobrazené rôzne čísla, tvary a zvieratká. Sú ideálne a rozvoj zrakových a motorických schopností a schopnosti rozlišovať farby a tvary.
11,95 €
Hrkajúca lopta
Novinky

Hrkajúca lopta

Rozvíjajte motoriku a koordináciu Vášho dieťaťa s touto farebnou hrkajúcou loptičkou. Hádzanie či kotúľanie podporuje aj sluchové, zrakové, dotykové vnímanie a rozvoj rovnováhy. Lopta je vhodná pre deti od 6 mesiacov.
6,95 €
Haló, haló. Kto je tam? Zábavný smartfón na hranie má 9 tlačidiel so zabudovanými zvukmi a melódiami a ďalšie si môžete nahrať a následne vypočuť. Vhodný je na rozvoj zrakových a motorických schopností, ale aj sluchu a reči detí od 6 mesiacov.
14,95 €
Vytvorte si vlastný dizajn čelenky s touto krásnou sadou!
6,29 €
Zamatová jemnosť čiernej a žiarivé farby v jednej maľovanke!
7,19 €
Zamatová jemnosť čiernej a žiarivé farby.
7,19 €
Každé číslo má svoju farbu. Postupuj podľa legendy a vyfarbi celý obrázok!
7,19 €
Každé číslo má svoju farbu. Postupuj podľa legendy a vyfarbi celý obrázok!
7,19 €
Sada na hranie - Hrad
Posledné 3 kusy

Sada na hranie - Hrad

Ako vyzerá život na hrade? Tuto sa predvádza dvorný šašo, konajú sa rytierske turnaje a smutná pincezná čaká na svojho odvážneho princa, ktorý sa vybral zabiť zlého draka. Teto set obsahuje všetky postavy, ktoré žijú na hrade, taktiež maketu hradu, koča, tribúny.
32,39 €
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia