NOViNKY

 
 
 

Bezplatná linka

0800 140 006

 
 

Napíšte nám

info@hravaskolka.sk

 
 
 
Úvod > Eshop > NOViNKY
 

NOViNKY

Zoradiť produkty podľa: Vzostupné poradie
Zobraziť na stránku:

 
Naložte zvieratká do vlaku a vyrazte na cesty! Kamkoľvek pôjde vaše dieťa, tento farebný vláčik pôjde s ním! Spodok zvieratiek je vyrezaný do oblúka, a preto sa pri ťahaní budú jemne pohojdávať ako pri cestovaní skutočným vlakom.
31,95 €
Pani Zlosť sa vracia! Prišla spolu s Vílou zo šatôčky. Kniha s ďalšími edukačnými rozprávkami je pokračovaním úspešného bestselleru Škriatok v pyžamku. Už na sklade!
12,90 €
Ťahajte a počúvajte. Dúhovo sfarbený xylofón zvoní a hrá pri každom kroku. Skvelá hračka podporí motorické schopnosti detí od 18 mesiacov.
36,12 €
Veselá žaba - hračka na ťahanie
Novinky
Posledné 3 kusy

Veselá žaba - hračka na ťahanie

26,84 €
Hop, hop, hop! Nech pôjde vaše dieťa kamkoľvek, tieto drevené žabky kamarátky budú skákať všade za ním! Pri otáčaní kolies žabky striedavo vyskakujú a vyzerajú tak, akoby sa naozaj naháňali.
38,31 €
Viete aký je to pocit schúliť sa pod vlastnoručne vyrobenú deku? S touto sadou to teraz môžete vyskúšať. Sada obsahuje 48 dielikov s rozmermi 30,5 x 30,5 cm s dlhými pásmi na uväzovanie, vďaka čomu ich jednoducho pospájate. Balenie obsahuje aj ilustrované nápady a vzory, ako deku pospájať.
38,34 €
Triedič tvarov "Priraď a pretoč"
Novinky
Posledné 3 kusy

Triedič tvarov "Priraď a pretoč"

Otoč valec, nájdi správny otvor a schovaj tvar do valca. Skvelá hračka rozvíja schopnosť triedenia a jemnú motoriku.
21,98 €
Vysávač - hracia súprava
Novinky
Posledné 2 kusy

Vysávač - hracia súprava

Och! Aký neporiadok je na podlahe. Vysypali sa tu cereálie, pukance i gombíky. Vezmi vysávač a všetky ich uprac.
35,76 €
Uvoľnite priestor! Prichádza nákladné vozidlo, aby dopravilo 4 autá k ich novým majiteľom. Sklopí plošinu a každé auto pohodlne vyloží.
21,98 €
Vyfarbite majestátneho tigra, farebné papagáje či priateľského psíka! Celkom 50 zvierat nájdete v tejto nádhernej maľovanke.
7,03 €
Húu, húu! Pozor blíži sa sem hasičské auto. Vrrrrr, prefrčali pretekári. Spoznajte a vyfarbite všetkých 50 dopravných prostriedkov!
7,03 €
Autá, dinosaury, pirátsky poklad, vesmír a športovci. Témy blízke chlapcom nájdete v tomto fantastickom bloku na maľovanie!
7,03 €
Veľký koberec s vozovkami
Novinky
Posledné 2 kusy

Veľký koberec s vozovkami

80,51 €

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia