O nás

 
 
 

Bezplatná linka

0800 140 006

 
 

Napíšte nám

info@hravaskolka.sk

 
 
 
Úvod > O nás
 

O nás

je viac ako len eshop s hračkami. Naším cieľom je rozvíjať potenciál detí. Preto každý náš produkt je učebnou pomôckou, ktoré v bežných obchodoch nenájdete. Vyznačujú sa originalitou a vysokou kvalitou. Navyše k nim naši odborníci pripravili aj metodické námety v súlade s inovovaným Štátnym vzdelávacím programom - ISCED 0

Eshop hravaskolka.sk prevádzkuje spoločnosť TAKTIK, ktorá úspešne pôsobí v školstve už 10 rokov.

Spoločnosť TAKTIK vydavateľstvo, s.r.o.., úspešne pôsobí v oblasti školstva a vzdelávania. V tejto oblasti sa vyprofilovala na osvedčeného partnera učiteľov i žiakov. V súčasnosti spolupracuje s viac ako 2 000 školami v rámci celého Slovenska. Do portfólia spoločnosti patria moderné pracovné zošity, medzipredmetové učebné a vzdelávacie pomôcky aj didaktické pomôcky pre materské školy.

V rámci svojej činnosti spoločnosť úzko spolupracuje so skúsenými a renomovanými pedagógmi z praxe, ktorí sa aktívne podieľajú na tvorbe vydávaných učebných a vzdelávacích pomôcok.

Zárukou vysokej odbornej kvality a súladu s obsahovými a výkonovými štandardmi Štátneho vzdelávacieho programu je aj udelenie odporúčacej doložky a zaradenie našich publikácií do zoznamu materiálnych didaktických prostriedkov odporúčaných Ministerstvom školstva, vedy, výskumu a športu SR. 
 

Tieto pridané hodnoty nájdete len u nás:

Odbornosť a vzdelávacie vlastnosti

Vo vzdelávaní pôsobíme už viac než 10 rokov. Naši lektori, ktorí robia pre Vás výber produktov, pripravujú metodické pokyny k učebným pomôckam a píšu odborné články a rady, sú odborníci s dlhoročnou praxou.

Prečo kupovať "len" nejakú hračku, ak môžete kúpiť hračku, ktorá u dieťaťa rozvíja jeho schopnosti a kompetencie? Každý jeden produkt prešiel prísnym výberom od našich odborných lektorov a musí poskytovať vzdelávaciu funkciu.

Vďaka tomu sa Vaše dieťa s hračkami od nás nielen zabaví, ale hlavne rozvíja svoje schopnosti a kompetencie.

Originalita

Kupujete darček pre dieťa? Tiež máte problém s tým, že vo väčšine hračkárstiev a eshopoch nájdete stále to isté? Nechcete už kupovať svojmu dieťaťu x-tú verziu toho istého produktu? Potom ste na správnom mieste. Produkty ktoré nájdete u nás, nenájdete len tak nikde inde. 

Takže hračky, s ktorými sa bude hrať Vaše dieťa ho budú baviť dlhšie, a určite mu/jej ich budú závidieť aj kamaráti :)

Kvalita a bezpečnosť

Nie nadarmo sa vraví, že niesme takí bohatí, aby sme si kupovali lacné veci.

Náš tovar vyberáme len od európskych dodávateľov. Tieto produkty sú určené pre použitie nielen doma, ale hlavne v materských školách, kde ich používa množstvo detí dlhé roky. Tieto náročné očakávania naše produkty bez problémov spĺňajú.

Preto nemusíte mať obavu z toho že sa hračky ľahko rozpadnú, alebo že si vo chvíli Vašej nepozornosti dieťa poškodením hračky ublíži.


A tým rad výhod nekončí:

Vernostný program

U nás v hravej škôlke si verných zákazníkov vážime. Preto za každý nákup od nás dostanete vernostné kredity, 50 kreditov za 1 euro. Tieto kredity môžete využiť na zľavy na ďalší nákup, alebo na nákup špeciálnych produktov z Bonus clubu (dostupný pre registrovaných užívateľov).

Teda s každým ďalším nákupom ušetríte.

Ak chcete využívať tento skvelý benefit, nezabudnite sa pred nákupom zaregistrovať!

Skvelý zákaznícky servis

Nieste zbehlí v nákupe na eshopoch? Nieste si istí ako urobiť správne nákup? Nevadí! Pošlite nám Vašu objednávku emailom a pracovníci nášho zákazníckeho servisu ju spracujú za Vás!

Garancia spokojnosti

Nakupujte bez rizika. Predávame len kvalitné hračky a učebné pomôcky. Veríme, že s nákupom u nás budete maximálne spokojní. Preto Vám garantujeme možnosť vrátenia peňazí až do 30 dní!

Nákup u nás je preto jednoduchý, bezpečný a bezproblémový pre každého.

 

Som učiteľ a chcem si vyskúšať nákup učebných pomôcok                   Som rodič a chcem si kúpiť hračku pre svoje dieťa

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia