Puzzle

 
 
 

Bezplatná linka

0800 140 006

 
 

Napíšte nám

info@hravaskolka.sk

 
 
 
Úvod > Eshop > Puzzle
 

Puzzle

Zoradiť produkty podľa: Vzostupné poradie
Zobraziť na stránku:

 
Ktoré autíčko je väčšie? S vrstvenou skladačkou puzzle "Auto" sa deti naučia rozoznávať objekty rôznej veľkosti!
16,50 €
Vrstvené puzzle Mrkvička
Posledné 3 kusy

Vrstvené puzzle Mrkvička

Vrstvené puzzle „Mrkvička“. Puzzle sa neukladajú len vedľa seba, ale aj jedny na druhé. Sú usporiadané vovrstvách a rôznorodé témy sa prezentujú vo forme farebných obrázkov.
18,70 €
Naučte deti ako sa menia ročné obdobia s vrstvenými puzzle 4 ročné obdobia!
24,19 €
Vrstvené puzzle Motýľ
Posledné 3 kusy

Vrstvené puzzle Motýľ

Od larvy až k motýľovi. Spoznajte vývinové štádiá motýľa s vrstvenými puzzle!
28,50 € 18,19 € Ušetríte: 36 %
Vrstvené puzzle Kačica
Posledný kus

Vrstvené puzzle Kačica

Najprv sú len vajíčka, potom celá kačička! Spoznajte vývinové štádiá kačky s Vrstvenými puzzle!
28,50 € 18,17 € Ušetríte: 36 %
Osem veselých domácich miláčikov sa zišlo v tomto pestrofarebnom zvukovom puzzle, aby sa zoznámili so svojimi malými kamarátmi.
19,68 €
Osem veselých obyvateľov zoologickej záhrady sa zišlo v tomto pestrofarebnom zvukovom puzzle, aby sa zoznámili so svojimi malými kamarátmi! Spoznajte exotické zvieratá a zvuky, ktoré vydávajú!
19,68 €
Osem veselých obyvateľov z malebnej farmy sa zišlo v tomto pestrom zvukovom puzzle, aby sa zoznámili so svojimi malými kamarátmi!
19,68 €
Od žubrienky až k žabe! Spoznajte vývinové štádia žaby s týmito vrstvenými puzzle! Obsahuje 28 dielikov a drevenú podložku na skladanie. Na každej vrstve je iný obrázok, deti tak môžu lepšie pochopiť vývin jednotlivých živočíchov. 
28,50 €
5 1
Osem veselých dopravných prostriedkov sa zišlo v tomto pestrofarebnom zvukovom puzzle, aby sa zoznámili so svojimi malými šoférmi! Húkajte ako sanitka, trúbte ako loď alebo vrčte ako pretekárske auto s týmito zvukovými puzzle.
19,68 €
Osem veselých hudobných nástrojov sa zišlo v tomto pestrofarebnom zvukovom puzzle, aby sa zoznámili so svojim malým dirigentom! Hľadajte správny výrez a počúvajte ich tóny!
19,68 €
Nasaďte si prilby, ideme na stavenisko! Počúvate hukot vŕtačky, brúsky, buchot kladiva a ďalšie so zvukovými puzzle Stavebné nástroje!
19,68 €
Na cestách je dnes rušno - tu húka sanitka, vrčí motorka, trúbi auto a nad tým všetkým lieta vrtuľník! Spoznajte všetky zvuky dopravných prostriedkov s úžasnými zvukovými puzzle!
19,68 €
Otvára sa pred vami najznámejšia farma sveta. Predstavte deťom starého farmára McDonalda a jeho zvieracích kamarátov prostredníctvom obľúbenej detskej rytmickej piesne a pestrofarebnej obrázkovej skladačky!
19,68 €
Spoznajte dinosaury a zlepšite jemnú motoriku s drevenými kusovými puzzle!
13,42 €

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia